Oleme avatud: E-R 8.30 - 17.00 I Tehnika tn 9, Tartu
Salvequick tekstiilplaastrite täitepakend 6x45tk CD9140x6
Salvequick tekstiilplaastrite täitepakend plaastri- või haavaabiautomaadile, esmaabijaamale ning XL esmaabikomplektile. Sisaldab kahes levinuimas suuruses plastikplaastreid, mis on vett-tõrjuvad kuid vähem venivamad kui tekstiilplaastrid. Plaastrid on perforeeritud ja seetõttu hästi hingavad. Toodet saab kasutada ka ilma spetsiaalse automaadita.
Plastikplaastrid on mõeldud kasutamiseks mitte liikuvatel kehaosadel. Näiteks sõrme liigestel tuleks eelistada tekstiil/elastikplaastreid. Plastikplaastrid on perforeeritud ja vett-tõrjuvad – mis tähendab, et dušši all või vihma käes ei imbu plaastri haavapadi läbi. Ujumisel ja vee all hoides ei ole plaaster 100% veekindel.
Plaastrite eemaldamine toimub imelihtsalt. Hoidke ühekäega pakendi alumisest äärest kinni ja teisega tõmmake lihtsalt sobivas suuruses plaaster välja. Automaatselt eemaldub plaastri ühe poole kaitsepaber ning Teil on võimalik plaaster koheselt ühe liigutusega haavale asetada. Teine kaitseümbrise pool (millest te tõmmates kinni hoidsite) eemaldage peale seda, kui üks pool plaastrist on juba nahale asetatud.
Pakend sisaldab järgmiseid suuruseid:
27 tk – 7,2 x 1,9 cm (perforeeritud plastikplaastrid)
18 tk – 7,2 x 2,5 cm (perforeeritud plastikplaastrid)
Milleks kasutatakse?
1. Pindmiste haavade verejooksu peatamiseks
Kaua kehtib?
5 aastat alates tootmise kuupäevast
31,48 €
Seotud tooted
-
UUS TOODE
Villiplaaster Medrull Smart N6 2-suurust F109
-
UUS TOODE
Haava-ja silmapuhastussprei 150 ml
-
UUS TOODE
Salvequick plaastriautomaat Horeca sektorisse CD9136
-
UUS TOODE
Cederroth esmaabijaam CD9130 ettevõttele
-
UUS TOODE
BURNSHIELD Hydrogel põletusjärgne geel 125 ml
-
ESMAABIKOMPLEKT EA590005
Esmaabipakend (üle 25 inimese) vutlaris