Logo trükkimine

Personaliseeri enda ettevõtte tööriided

Pakume tööriietele ettevõtte logo/nime trükkimise ning tikkimise võimalust. Sõltuvalt tekstiili omadustest sobilik T-särkidele, pusadele, jopedele, tööjakkidele, kuumust kannatavetelele materjalidele trükkimiseks.

Turvatek, tööriided

Logo/nime trükkimine ehk siiditrükk

Eelnevalt valmistatakse matriits, mille abil kantakse värv teksiilile. Seejärel värv kuivatatakse kuuma õhuga. Iga erineva värvi tekstiilile kandmiseks protsessi korratakse.
Siiditrükki kasutatakse siledapinnalistele tekstiilitoodetele trükkimiseks. Sõltuvalt tekstiili omadustest sobilik T-särkidele, pusadele, jopedele, tööjakkidele, kuumust kannatavetelele materjalidele trükkimiseks.

Logo/nime tikkimine

Eelnevalt koostatakse tikandi tegemiseks tikkimisprogramm ning valmistatakse soovitud logo spetsiaalse masina ning niitidega soovitud kohta.
Masintikandi eeliseks on kiirus, vastupidavus ja korrektne välimus. Tikkimist kasutatakse tavaliselt kuumatundlikel materjalidel või nende tekstiilitoodete puhul, mille pind ei ole sile.

Hinnad

Tikandi tegemiseks koostatakse vastav programm, mille hind sõltub logo keerukusest. Tikandi maksumus sõltub nõelapistete arvust.
Trükkimise puhul, kui logo ei ole sobivas failiformaadis, siis lisandub logo ümberjoonistamine ehk kujundustasu, mis sõltub samuti logo keerukusest. Logo trüki hind sõltub selle suurusest ja erinevate värvide arvust.

Võta ühendust ning leiame teile sobiva lahenduse!