HELLY HANSEN

Helly Hanseni innovatiivsus ja funktsionaalne disain kombineerituna koostöös tööstusega, teadlastega, disaineritega ja kanga tootjatega on loonud maailma parima töörõiva. Meie teame, et isegi väike muutus inimese kehatemperatuuris võib tõsiselt mõjutada keskendumist ning suurendada riski õnnetusele.* Külmetav või higine töötaja seab ohtu oma enda tervise ja paneb sellega vastutuse ka oma tööandjale. Tööline, kes ei ole võimeline hindama oma tegelikke rahulolu piire, on rohkem aldis vigastustele, haigustele ja kahanevale tööviljakusele.

Õige riietumine hoiab kandja kuivana, soojana ja loob mugava enesetunde, seega väheneb risk haigestuda ning keskendumisvõime ja töötegemise efektiivsus tõusevad.

Helly Hanseni 3-Layer(kihiline) töörõivaste süsteem on loodud selleks, et hoida neutraalset kehatemperatuuri nii, et see toimiks efektiivselt ja täpselt. Siiski, ei piisa vaid 3-Layer`i süsteemist, et valmistada mugavat ja tõhusat töörõivast. Disain ja stiil on samuti tähtsad ja me oleme uhked iseendi üle, sest meil on kasutada parimad disainerid selles tööstusharus. Sa võid näha nende töö tulemusi meie tootekataloogi sirvides. Samuti oleme me uhked selle üle, et viimaste aastate jooksul on võidetud mitmeid disaini auhindu.