Müügitingimused

Veebipoe www.turvatek.ee omanik on Turvatek OÜ (registrikood 11007927), asukohaga Tehnika 9, Tartu.
Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub
tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

 • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele,
  Pocopay
 • Tasumine kaupluses, Tehnika 9, Tartu
 • Visa/Mastercard kaardimaksed
 • Läti pangamaksed: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
 • Leedu pangamaksed: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor
  NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe
  juurde“.
  Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi
  turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas
  ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal
  puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates
  tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
  Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete
  teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ.
  Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul
  põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud
  raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva
  jooksul teate saatmisest.
  Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

 • Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:
 • SmartPOST pakiautomaat
 • Omniva pakiautomaat
 • Dpd pakiautomaat
 • OSC kuller
 • Turvatek OÜ esinduspoest Tehnika 9, Tartu (avatud E – R 8:30 – 17:00)
 • Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi
  juures.
  Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3tööpäeva
  jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub
  kohaletoimetamine 7 kalendripäeva jooksul.

  Taganemisõigus
  Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
  Tellimuse tühistamiseks tuleb Tellijal võtta Turvatek OÜ-ga ühendust telefonil +372 5250050 või saata vastavasisuline e-kiri info@turvatek.ee.
  Juhul kui Tarbija taganeb tellimusest, siis kohustub Tarbija tagastama kasutamata ning kahjustamata Tooted viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul
  taganemissoovi esitamisest. Tarbija peab tagastama Tooted Turvatek OÜ kauplusesse Tehnika 9, Tartu või Tartu Rebase Rimi Omniva, Itella Smartpost või DPD pakiautomaadi kaudu. Pakiautomaadi kaudu tagastades märkige saajaks Turvatek OÜ ja telefoni number +372 5250050. Tarbija kannab tellimusest taganemisel Toodete tagastamise kulud. Turvatek OÜ tagastab Tarbijale tagastatud Toodete eest tasutud summa. Juhul kui Tarbija tagastab tellitud Tooted osaliselt, siis Turvatek OÜ tagastab raha 1- 14 kalendripäeva jooksul alates Tellija poolt tagastatud Toodete kättesaamisest. Turvatek OÜ tagastab Tarbijale saatmise kulud täies ulatuses juhul kui taganemise põhjuseks on puudustega või vale Toode. Juhul, kui Tellija poolt tagastatud Toode on kahjustatud, siis on Turvatek OÜ-l õigus nõuda kahju hüvitamist Toote müügihinna ulatuses. Nimetatud summa arvatakse maha Tellijale tagastatavast summast. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus vabas vormis, ning saata see e-posti aadressile info@turvatek.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest 1 aasta jooksul alates asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@turvatek.ee või helistada telefonil: 5250050. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressileinfo@turvatek.ee või helistada telefonil: 5250050
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.